Menu

O nas

Centrum Kosmetyczne „Benia” to doświadczenie od 1976 roku. Przez wszystkie te lata kosmetyka ewoluowała – a my wraz z nią. Oferujemy Państwu najnowsze technologie na usługach kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej, zachowawczej, upiększającej jak i medycyny estetycznej.

 

Aby zapewnić jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywania zabiegów nasza kadra szkoli się bezustannie zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy międzynarodowy certyfikat CIELEC uprawniający do wykonywania zawodu na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Od 2007 roku jako jeden z 6 gabinetów na Polskę, zostaliśmy uhonorowani członkostwem w prestiżowym Klubie Vendome, który zrzesza najbardziej profesjonalne salony kosmetyczne i SPA na świecie. W listopadzie 2010 roku ponownie otrzymaliśmy to wyróżnienie.

 

We wrześniu 2010 otrzymaliśmy certyfikat „Bezpieczna Kosmetyka”, który jest gwarantem bezpieczeństwa dla klienta. Poddaliśmy się weryfikacji przez niezależną komisję z zakresu wykonywanych usług. Komisja przeprowadziła kontrolę jakości aparatury, marek wiodących, wykształcenia i kwalifikacji do wykonywanych zabiegów oraz standardów bezpieczeństwa. Przyznano nam „Certyfikat Najwyższej Jakości Świadczonych Usług”, oraz zakwalifikowano jako pierwszy gabinet w Polsce do grona gabinetów medyczno-kosmetycznych, które spełniają powyższe wymogi.

 

Od 2010 roku znaleźliśmy się w grupie gabinetów „Zdrowe Nogi” jeszcze bardziej koncentrując się na specjalistycznej pielęgnacji stóp i rąk.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu poszerzaniu umiejętności uzyskujemy najlepsze rezultaty.

 

By zapewnić Państwu kompleksowe podejście współpracujemy z lekarzami z zakresu medycyny estetycznej, alergologii , histopatologii oraz z dietetykiem. Naszą kadrę stanowią w pełni wykwalifikowane osoby: kosmetyczka z ponad 40 letnim doświadczeniem, mgr kosmetolog, wizażysta-charakteryzator, podolog. Członkowie naszego zespołu to osoby wykształcone i specjalizujące się w swojej dziedzinie od wielu lat. Swoją pracę wykonują z zamiłowania.

 

Naszą filozofią jest traktowanie każdego klienta i jego potrzeb z osobna. Zależy nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów i obopólnej satysfakcji.

 

Serdecznie zapraszamy

04041